Elektronické výcvikové obojky

Potřebujete mít psa pod kontrolou? Elektronické výcvikové obojky jsou řešení pro Vás.

Základní kynologická organizace Ostrava-Svinov

Výsledky Mistrovství republiky kníračů, spojený se speciálním závodem 2008

 

KATEGORIE ZMP1

start.č. psovod pes S P SC Celkem Pořadí
35 Zbořilová Marcela Carin z Dobrého bydla 94 91 98 283 1.
40 Zelinková Alice Wining Star z Dixie 93 96 88 277 2.
37 Čermák Jaroslav Lucky Boy z Dixie 96 81 91 268 3.
42 Kubelková Eva Baron v.Goldton 92 70 88 250 4.
38 Zítková Andrea Cowboy z Benova erbu 100 95 50 245 5.
36 Cihelková Vladimíra Drupi Zdestru 78 73 65 216 6.
41 Štýrská Ilona Cedra z Ilkanu 16 90 88 194 7.
39 Strouhal Jaroslav Abbe Ardnaxela       DISKV. 8.

KATEGORIE IPO1 junior

start.č. psovod pes S P O Celkem Pořadí
2 MVDr.Musilová Hana Carbon ze Slunečné verandy 93 88 95 276 1.
3 Parolek Radoslav Hilton Stanios 73 77 89 239 2.
1 PhDr.Vaněčková Hana Xandino v. Elberfeld 58 64 89 211 3.
  Janatová Věra Hector Stanios         nenast.

KATEGORIE IPO3

start.č. psovod pes S P O Celkem Pořadí
17 Vidrna Jaroslav Challenger Pip Stražce klidu 92 95 98 285 1.
20 Malinská Jana Highlander Pip Strážce klidu 88 82 93 263 2.
19 Mgr.Zwillingová Kateř. Ax z Libějovického parku 80 74 96 250 3.
21 Petrů Gabriela Uragan v. Elberfeld 70 85 85 240 4.
18 Boháčová Kateřina Aida z Bedýnky 98 75 67 240 5.
22 Sobotková Jaroslava Chesterfield Pip Stražce klidu 68 84 78 230 6.

Nejlepší stopa a obrana IPO3: Vidrna Jaroslav

Nejlepší stopa a obrana IPO1: Musilová Hana

Nejlepší fena IPO3: Boháčová Kateřina

 

KATEGORIE FPr1

start.č. psovod pes S Pořadí
13 Stránská Zdeňka Pira ze Šternberské strže 96 1.
14 Míková Zuzana Chenny Stanios 96 2.
43 Staniová Veronika Lady v. Kossowerland 92 3.
11 Pavlištová Klára Alex z Olomoucké pevnůstky 82 4.
12 Beneš Viktor Baja z Libějovického parku 80 5.
15 Stránská Zdeňka Oxi ze Šternberské strže 10 6.

KATEGORIE FPr2

start.č. psovod pes S Pořadí
16 Zemanová Jitka Tony Bitt-Box 91 1.

KATEGORIE FPr3

start.č. psovod pes S Pořadí
33 Staniová Veronika Baileys Stanios 95 1.
31 Zelinková Alice Winning Star z Dixie 93 2.
28 Petrů Gabriela Carah Stanios 92 3.
29 Kropáčková Hana Charly z Hofjaru 85 4.
32 Urbanová Jana Charlotte Pip Strážce klidu 84 5.
27 Sochor Rudolf Gin Stanios 82 6.
30 Zatloukalová Pavla Ilusion Chov Pauli 5 7.-8.
26 Lohrerová Marie Poli ze Šternberské strže 5 7.-8.
  Lettmayerová Eva Daijiro Tazmánský čert nenast.

KATEGORIE IPO1 obrana

start.č. psovod pes O Pořadí
9 Hradecká Lucie Cassius Clay G. Danubius 90 1.
6 Sochor Rudolf Gin Stanios 86 2.
10 Vrabcová Lenka Dark Derek Gol. Danubius 86 3.
8 Zemanová Jitka Tony Bitt-Box 79 4.
5 Stránská Zdeňka Pira ze Šternberské strže   DISKV.
7 Nováková Renáta Grand Ghost Radinie   DISKV.

KATEGORIE IPO3 poslušnost

start.č. psovod pes P Pořadí
23 Urbanová Jana Charlotte Pip Strážce klidu 77 1.

KATEGORIE IPO3 obrana

start.č. psovod pes O Pořadí
24 Staniová Veronika Baileys Stanios 93 1.
25 PhDr.Vaněčková Hana Xandino v. Elberfeld   DISKV.

 

Doporučte přátelům Přidat k oblíbeným Vytisknout  Nahoru
Všechna práva vyhrazena, ZKO Ostrava - Svinov © 2008.
Autor a webmaster: Daniel Maček.